نظرات بیماران درمان شده با متد فیزیکی آرامش

خانم ش. ف. مدرس گرافیک

بعد از فوت مادرم، در این چند سال گذشته، یک روز عمیقا شاد یا آرامش بخش رو احساس نکردم.
من درگذشته، انسانی مثبت، موفق، خوشبین به آینده با روابط اجتماعی بالا، پرتلاش و با انرژی بودم.
اعتماد به نفسم نابود شده بود و در زندگی احساسی ام به طور مداوم شکست می خوردم . روابطم با خانواده روز به روز تحمل ناپذیرتر می شد و برای حضور در سرکار و فعالیت اجتماعی هیچ انگیزه ای نداشتم. بدبین، منفی و ترسو شده بودم. رفتن پیش روانشناس و روانپزشک و خوردن دارو هم
بی نتیجه مانده بود.
در حال کنار آمدن با این تاریکی بودم که یکی از آشنایان که خودش پزشکه این روش درمانی و آقای دکتر رو به من معرفی کردن. در حدود چهار پنج جلسه خودم و زندگی اطرافم شروع به تغییر کرد. هنوز نوع عملکرد معجزه آسایEFT رو نمیدونم … اما تغییرات عجیب و مثبت رو هر روز در زندگی و افکارم شاهدم با توجه به اینکه ذهن همیشه منطقی من متعجب و درمانده از چرایی این تحولات.
من تا الان 90 درصد روزهامو با حال خوش و شادی و آرامش گذروندم و تنها دغدغه ذهنم اینه که ماندگاری این تکنیک همیشگی است یا دارای تاریخ انقضا..البته میدونم با این روش نگرانیم در این مورد هم قابل حل هستش!

امیرعلی 16 ساله محصل:

حدود سه ماه پیش به شدت مشکل تمرکز آزارم میداد و مطالعه دروس حتی در مواردی که مشتاق و علاقه مندش بودم برایم

غیر ممکن شده بود با استفاده از متد فیزیکی آرامش مشکل من کاملا حل شده و توانایی بیشتری روی تمام مطالبی که مطالعه می کنم دارم.

ضمنا سرعت عملم در انجام کارها و تجزیه و تحلیل سریع تر شده . رشته من ریاضی فیزیک است و بعد از درمان سرعت عملم نه تنها در حل مسایل ریاضی و فیزیک وهندسه بلکه حتی در در کارهای روزمره و سایر درسها بیشتر شده است انگار مسایل و کارها خودشان انجام میشوند.

نکته مهم دیگر کنترل خشم است که بعد از بکارگیری متد فیزیکی با بدترین و بزرگترین اتفاقات و وقایع به راحتی برخورد می کنم و می توانم سریع فکر کنم و در عین حال آرام باشم.

نیاز بدنم به خواب هم نسبت به گذشته کمتر شده و با ساعت خواب کمتری سرحال وبا نشاط می شوم.

من مجموعا پنج جلسه درمان فیزیکی آرامش را انجام دادم.

پرستو 18 ساله دانشجو

من با مشکلاتی مثل استرس زیاد سردرد بی حافظه گی تنبلی و خستگی و بخصوص تعریق زیاد کف دستها که واقعا آزار دهنده بود
مراجعه نمودم . جلسات درمان فیزیکی من هر دوهفته یک بار انجام شد و شش جلسه ادامه یافت . در حال حاضر مشکل خاصی ندارم و رو به بهبودم.

خانم ت. 50 ساله . فوق لیسانس کارمند.

در 4 ماه گذشته متوجه شدم همسرم با فرد دیگری ارتباط دارد و او را صیغه کرده است . وضعیت خیلی بدی داشتم فقط گریه می کردم . بغض گلویم را فشار می داد ودائم گریه می کردم . این فکر هم از بین رفته
از طرفی نگران زندگیم بودم که سالها برای تشکیل آن زحمت کشیده بودم . و از طرف دیگر نگران بچه ها که تحمل شنیدن این قضیه را ندارند و اصلا باور نمی کنند که پدرشان این کار را انجام داده باشد .
به شدت نگران آبروی خودم و همسرم و فرزندام بودم . همه اینها فشار مضاعفی بر من بود و من فقط تحمل می کردم .
پس از یک ماه به دکتر بنکدار مراجعه کردم . و ایشان با راهنمایی ها یشان و با درمان آرامش فیزیکی و eft این فشارها را بر من کم کردند .
اول گریه های من تمام شد . اولین بار بود که به خاطر آرامش با تمام وجودم شکر خدا را کردم.
سپس افکار بدی که داشتم و دائم فکر میکردم که آن خانم دو باره به سراغ همسرم بیاید یا همسرم دوباره به سراغ او برود. کمتر شد . و خدا را شکر
که الان این فکرها هم از بین رفته است .
پس از چهار ماه می توانم بگویم دوباره به زندگی سابقم برگشته ام .
با کوله باری از تجربه و آرامش مضاعف.
به خاطر متد آرامش فیزیکی همیشه خدا را شکر می کنم .